For ASUS HDD BOARD X556U X556UJ X556UJQ X556UB X556UA X555UV USB Hard Drive Board
€45.53

For ASUS HDD BOARD X556U X556UJ X556UJQ X556UB X556UA X555UV USB Hard Drive Board free shipping ​

JONSNOW PCIE 1X to16X PCI-E 1X USB Vaizdo Grafikos plokštė Išplėsti linija Kasybos PCI-E Išplėtimo Linija Maži kartono
€0.85 €1.56

PCIE 1X to16X PCI-E 1X USB Vaizdo Grafikos plokštė Išplėsti linija Kasybos PCI-E Išplėtimo Linija Maži kartono

Serijos 9 pin DB9 RS232 Plokštė Com Port Juostelės Laikiklis Kabelio Jungtis
€0.74 €0.89

9 Pin moterį, RS232 Serial DB9 Pin Laikiklis su Laidu cn1520183949suhv Į DB9 jungtis taip pat tinka tiesiai į DB9 lizdas, daugeliu atvejų. Kabelio Ilgis :27cm komplektą sudaro: pagrindinė Plokštė RS232 (Com Port Serial DB9 Kabelio Laikiklis x 1 '

Originalus NIDEC D12F-24PLH1C13 24V DC A 0.91 12032 dažnio turbina ventiliatorius 120X120X32mm
€15.65

Aprašymas: Nemokamas pristatymas NIDEC D12F-24PLH1C13 24V DC A 0.91 12032 dažnio turbina ventiliatorius 120X120X32mm Modelis: D12F-24PLH1C10 Dydis: 120X120X32mm Įtampa: DC 24V Nominali srovė: 0.91 Amp Ilgis: 20cm ( apytiksliai ) Nuotrauka: Karšto pardavimo 5vnt/daug originalių Aušinimo ventiliatorius S400 S400C S400CA S400E X402C X402E nešiojamojo kompiuterio aušinimo ventiliatorius,

"pasidaryk pats" atnaujinti sidabro padengtą monokristalo Susuktų vario ausinių laidas UE Garso įrašymo laidas
€14.79 €15.56

Keturių nerijos twist viela , skaidrus odos, keturių vijų pintos , aukšto perdavimo naudoti vieno krištolo, sidabro padengtą variniai laidai , išlaikyti perdavimo stabilumą , graži išvaizda, minkšta viela , vandentiekio žiemą.

(2vnt/lot) SC-SC Singlemode OS2 Optinio Pluošto Kabelio Patch Cord, Duplex, 1m iki 10m
€7.45

Mes esame parduoti čia: 2vnt / pak PK SC duplex Singlemode OS2 Pluošto klasė: OS2 Singlemode 9/125µ Kabelio tipas: Duplex (2x šerdys + 2x SC jungtis + 2x SC jungtis) Įterpties nuostoliai: Grįžti nuostolių: > 50 dB Lenkų tipas: PC Kabelio spalva: Geltona Kabelio striukė: LSZH, kabelio diametras 3.0 mm Pakuotė: Linkway maišelis su aplinkosaugos ¾enklelis ir bandymo

Juoda 4Pin Molex Vyrų Maitinimo Jungtis su 5vnt Nemokamai Terminalo Smeigtukai
€0.17

Sveiki atvykę į NULINIS VANDENS AUŠINIMO Parduotuvėje! 4Pin Molex kištukinė Jungtis - PC Modding Produkto Aprašymas Ši jungtis yra bendro naudojimo galia skirtingų diskų, ventiliatoriai, siurbliai ir daugiau. Techninės specifikacijos: Spalva: Juoda Medžiaga: Plastikas Sklypas Įtrauktas: 1x 4Pin Molex kištukinė Jungtis + 5vnt Nemokamai Terminalo Smeigtukai

100VNT 2.54 mm Žingsnio Pin Header, Megztinis, Kepurė Jungtis
€1.02 €1.07

2.54 mm Žingsnio Pin Header, Megztinis, Kepurė Jungtis Aprašymas : visiškai Naujas 2.54 mm Žingsnio Pin Header, Megztinis, Kepurė. Karščiui atspari termoplastinė plastikinius tarpiklius Pikis : 2.54 mm, tarpai tarp Lyčių Jungtis: Vyras Pin header, Megztinis, Kepurė Naudojimas: MCU PASIDARYK pats straipsniai Pakuotė: 1 x 2.54 mm Žingsnio Pin Header, Megztinis, Kepurė Jungtis Atsiliepimai: atsiliepimų

Mini USB Vyrų ir Moterų 3.5 mm Audio jungtis Kabelio Laido Adapteris Ausinių Lizdas Kištukas Motorola ZTE už GoPro Sporto Fotoaparatas
€0.65 €0.92

Mini USB Vyrų ir Moterų 3.5 mm Audio jungtis Kabelio Laido Adapteris Ausinių Lizdas Kištukas Motorola ZTE už GoPro Sporto Kameros Savybės: Tai labai mažai adapteris leidžia jums naudoti savo mėgstamas ausines ar ausines su savo mobilųjį telefoną, Tiesiog prijunkite kabelį į savo mobiliojo Mini USB ir tada prijunkite savo ausines ir mėgautis aukštos kokybės garso ir klausytis savo mėgstamų MP3. Naudokite šią mic adapteris prijungti

Naujas pasiūlymas TP562-T TP760-T MP760-T TH765-UT Touch Screen stiklas su plėvele
€51.33

TP562-T TP760-T MP760-T TH765-UT Touch Screen stiklas Naujas Pažymėti: Jei jūs norite padėti, galite susisiekti su savo klientų aptarnavimo ar mums savo elektroninio pašto dėžutę, mes pasistengsime atsakyti jums per 12 valandų Visi produktai bus tikrinami prieš pristatymas Visiems, kad turi grįžti į mus, jei kokios nors priežasties jums tai nepatinka ,galite jį užsisakyti, tada jums priimti taisyklę, mes

Naujas USB-1747-CP3 FT232RL SLC500 serijos programavimo kabelį
€19.04

Naujas USB-1747-CP3 FT232RL SLC500 serijos programavimo kabelį Pažymėti: Jei jūs norite padėti, galite susisiekti su savo klientų aptarnavimo ar mums savo elektroninio pašto dėžutę, mes pasistengsime atsakyti jums per 12 valandų Visi produktai bus tikrinami prieš pristatymas Visiems, kad turi grįžti į mus, jei kokios nors priežasties jums tai nepatinka ,galite jį užsisakyti, tada jums priimti taisyklę,

Naujas 6AV6645-0AC01-0AX0 Mobiliojo 177 Dp Membrana Jungiklis
€21.52

Naujas 6AV6645-0AC01-0AX0 Mobiliojo 177 Dp Membrana Jungiklis Pažymėti: Jei jūs norite padėti, galite susisiekti su savo klientų aptarnavimo ar mums savo elektroninio pašto dėžutę, mes pasistengsime atsakyti jums per 12 valandų Visi produktai bus tikrinami prieš pristatymas Visiems, kad turi grįžti į mus, jei kokios nors priežasties jums tai nepatinka ,galite jį užsisakyti, tada jums priimti taisyklę, mes

AGP3500-T1-D24-D81C Touch Panel stiklas naujas
€26.91

AGP3500-T1-D24-D81C Touch Panel stiklas naujas Pažymėti: Jei jūs norite padėti, galite susisiekti su savo klientų aptarnavimo ar mums savo elektroninio pašto dėžutę, mes pasistengsime atsakyti jums per 12 valandų Visi produktai bus tikrinami prieš pristatymas Visiems, kad turi grįžti į mus, jei kokios nors priežasties jums tai nepatinka ,galite jį užsisakyti, tada jums priimti taisyklę, mes už siuntimo