Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug Fiber Optic Patch cord Laidas Jumper SC-LC Multimode 62.5/125 OM1 MM Patchcord Dvipusė Oranžinė PVC 2mm 3M
€87.74

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug Fiber Optic Patch cord Laidas Jumper SC-LC Multimode 62.5/125 OM1 MM Patchcord Dvipusė Oranžinė PVC 2mm 3M Savybės: ---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros stabilumas ---Standartas: Telcordia GR-326-CORE Programos: kabelinę televiziją; Aktyvus prietaisas nutraukimo; Telekomunikaciniai tinklai; Metro; Vietinių

Nemokamas Pristatymas 0,9 mm Plieno Vamzdžių EPON 2x32 Mini Blockless LC/APC Jungtis 2:32 LC APC Pluošto Optiniai PLC Splitter
€87.74

Nemokamas Pristatymas 0,9 mm Plieno Vamzdžių EPON 2x32 Mini Blockless LC/APC Jungtis 2:32 LC APC Pluošto Optiniai PLC Splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių *Didelis kanalų skaičius *Puiki Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas Programos *FTTx Misijose(GPON/BPON/EPON) *Kabelinės

10vnt SC/UPC-SC/UPC-3.0 mm-PVC-SM-Geltona-1m Optinio Pluošto Patchcord/Jumper
€18.21

1 Aprašymas Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU . Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų, Duomenų Perdavimo, Bandymo Įranga ir LAN kabelinę televiziją ir pan. 2 Funkcija Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių Geras

Originalus DN ESFP-GE-SX-MM850-A
€24.38

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.

Dvipusis Singlemode 90/125 Fiber Optic Patch Cord LC, kad SCT 15M Optinis Kabelis
€13.24

Aprašymas Šios greitųjų singlemode 9/125um duplex fiber optic patch kabeliai yra nutrauktas, su LC fiber optic jungtis į vieną pusę ir ST optinio tinklo jungtis kitame gale (LC-ST). Vadinamas Lucent Jungtys, Mažai Jungčių ar Vietos Jungtys, šių snap-in jungtys paprastai yra naudojami didelio tankio ryšius ir yra suderinama su plug-and-play prietaisų, tokių kaip SFP moduliai ir XFP siųstuvai-imtuvai. Tiesiai Patarimas

3G Antenos 800-2100MHZ 3dBi GSM antenos SMA Male Omni antena + SMA Female Jungtis Jungiklis CRC9 kištukinė Jungtis RG316 Kabeliui 15cm
€3.39

3G Antenos 800/900/1800/1900/2100MHZ 3dBi GSM antenos SMA Male Omni antena + SMA Female Pertvaros Jungiklis CRC9 Vyrų stačiu Kampu RG316 Kabeliui 15 cm 6 Specifikacija: Dažnių Diapazonas(MHz):850/900/1800/1900/2100 VSWR ≤2 Pelnas(dBi): 3dbi± 0.7 dbi Įvesties Varža(Ω): 50 Antenos Ilgis(mm):110 Jungties Tipas :SMA male Stilius:OMNI lankstymo 90 laipsnių Svoris:10g Savybės:

Honghuismart handfree mic garsiakalbis 8 kaiščiai Motorola GM338,GM3188,GM300,GM950,SM50,SM120,M120 ir kt automobilio radijo taksi transporto priemonės
€14.90

Naudojant Walkie-talkie į automobilį, vairuotojai dažnai talkback, kai vairuotojo (vieną ranką padėkite ant Vairo, antra vertus imtis mikrofonas), kuris yra gana pavojingas automobilyje važiuojant dideliu greičiu ir pereiti kelią. Dėl šios situacijos, prašome naudoti laisvų rankų mikrofonas. Laisvų rankų mikrofonas, galvos tvirtinasi ant vairuotojo sėdynės, ir ji naudoja kryptinis mikrofonas tulžies (MIC) , kuri leidžia skambinti

Originalus QUANSHENG TG-UV2 baterija Li-ion 2000MAH 7.4 V du būdu radijo QUANSHENG TGUV2 walkie talkie priedai
€13.39 €16.54

Originalus QUANSHENG TG-UV2 baterija Li-ion 2000MAH 7.4 V du būdu radijo QUANSHENG TGUV2 walkie talkie priedai Specifikacijos Li-ion baterija Talpa :2000mah Įtampa :7.4 v Pristatymas 1.Mes laivas visame pasaulyje su 1 darbo dieną, nuo išsiuntimo laiko. 2.Prekės bus išsiųstos per 1 darbo dieną, gavus mokėjimą. 3.Daiktai bus pažymėti kaip Dovana mažos vertės būtų išvengta

SG-506 diamond vhf uhf 144MHZ 430MHZ dviejų dažnių mobilųjį automobilio antenos du būdu radijo
€15.73

ELEKTROS SPECIFIKACIJOS Dažnio Diapazonas 144/430MHz(VHF136-174MHz UHF400-470MHz) Pelnas 2.15 dBi/5.2 dBi V. S. V. R Įėjimo Pilnutinė Varža 50Ω Spinduliuotės Omni Maksimali Įėjimo Galia-w 100W Poliarizacijos Vertikalus MECHANINĖ SPECIFIKACIJOS Jungties Tipas M-tipo(PL259 UHF) Radome Medžiaga Nerūdijančio

Už "CISCO", 40GBASE-SR4 QSFP+ optinio pluošto siuntimo ir priėmimo Modulis QSFP-40G-SR4
€215.24

Už CISCO , 40GBASE-SR4 QSFP+ optinio pluošto siuntimo ir priėmimo Modulis QSFP-40G-SR4 Aprašymas: Jis-link QSFP-40G-SR4 Modulis palaiko ryšį ilgis 100m ir 150m atitinkamai lazerio optimizuotas OM3 ir OM4 multimode pluošto kabelius. Pirmiausia jis leidžia didelio duomenų pralaidumo 40G optinis nuorodos virš juostelės pluošto kabeliai nutraukiami su multi-fiber jungtys, ir taip pat gali būti naudojamas kartu su kaspinu

DIAMOND CA-23RS Bendraašius Apšvietimo Surge Protector/Gesintuvo
€22.35

DIAMOND CA-23RS Bendraašius Apšvietimo Surge Protector/Gesintuvo Techniniai duomenys: Dažnis: DC – 2500 MHz SWR: mažiau nei 1:1 Varža: 50ohm Įterpties Nuostoliai: mažiau nei 0,2 dB Max Galia: 2 00w PEP Jungtis: SO-239 Impulsinė Banga Išlydžio Įtampa: 1000v Impulsinė Banga Išleidimo Talpa: 6000A Impulsinė Banga Saugojimo Išleidimo Talpa: DC350v ± 20% Izoliacijos

OSHINVOY 433MHz magnetinio plakti antenos SMA male plakti antena 433M
€7.86

Dažnių diapazonas: 433MHz Antenos stiprinimo: 3dBi Jungtis: SMA male Kabelio ilgis: 1.5 m Galima belaidžio stebėti, du būdu radijo,walkie talkie, pos mašina, banko auto mašina.

20pcs Mini Walkie Talkie Retevis RT22 Extreme Ultra-plonas 2W UHF 400-480MHz VOX Kumpis Radijo Hf Transiveris
€140.34 €175.42

20pcs Mini Walkie Talkie Extreme Ultra-plonas Retevis RT22 2W UHF 400-480MHz VOX Kumpis Radijo Hf Transiveris Tai yra naujas atvykimo mažos galios du būdu radijo , kuris yra 2W.Kai naudojate integriniai grandynai ir integruota antena , ji gali pasiekti dar daugiau .Radijas yra mažas dydis ,todėl jis yra lengvai imtis. Ir jis taip pat yra mados išvaizdą .Be to, ji turi daug funkcijų, pvz., tai yra ctcss&DCS, VOX, stebėsenos, pagalbos

Honghuismart NA773 UV Dual Band SMA Male antenos Didelis Pelnas už Yaesu ,Vertex Standard, Linton,Puxing PX2R,PXA6 ir kt walkie talkie
€5.38

NA773 teleskopinė antena informaciją iš NAGOJOS NA773 teleskopinė antena 1.dažnių diapazonas:144/430MHz 2.Varža :50ohms 3.Pelnas :2.15 dB 4.Maksimali galia :10 W 5.Matmenys :10cm-40cm 6.Prieš.S.M.R:Mažiau nei 1,5 7.Jungtis:SMA-Male Kostiumas Yaesu ,Vertex Standard ,Linton, TonFa ir kt walkie talkie Pakuotėje: 1x NA773 antena

Superbat RF Jungtis Koaksialinis Fakra fiksavimo Jack female jungtis Pilka Nuotolinio valdymo imobilizavimo Bendraašių Kabelių RG316 RG174
€1.41 €1.48

Fakra fiksavimo jungtis Pilka Nuotolinio valdymo imobilizavimo Tinkamas kabelis:RG316 RG174 LMR100 Kitų rūšių FAKRA jungtis:

Superbat Apvalios Juodos spalvos Aukštos Kokybės Aktyvaus GPS Antena Aerail Stiprintuvas su BNC Kištukas Jungtis 3M Kabelis Pritaikoma Nemokamas Pristatymas
€11.19 €12.43

Apvalus Juodo Aukštos Kokybės Aktyvaus GPS Antena Aerail Stiprintuvas su BNC Kištukas kištukinė Jungtis 3M Kabelis Pritaikoma Nemokamas Pristatymas 100% Brand NEW aukštos kokybės Dieletric Antenos Centro Dažnio 1575.42 MHz±3 MHz V. S. V. R 1.5:1 Juostos Plotis ±5 MHz-Varža 50 omų Peak Gain >3dBic remiantis 7 x 7cm žemės paviršiaus plokštumos Įgyti Aprėptis >-4dBic ne -90° Poliarizacijos RHCP LNA/Filtras LNA