Žymos: Prieigos Kontrolės Rinkiniai, Pigūs Prieigos Kontrolės Rinkiniai, Bendruomenės priėjimą prie garažo vartai smart automobilių stovėjimo aikštelė valdymo Barjeras vartų sistemos, neprivaloma linijos ar UHF priedai.

€305.48
  • Yra sandėlyje
  • m107244


  • Saugumo Režimas: Nesugeba Užtikrinti su Signalas
  • Prekės Pavadinimas: GALO
  • Kryptis: Nėra
  • Modelio Numeris: DZ01

Jei jus domina šis gaminys, ar esate vietos agentas, jūs galite susisiekti su pardavėju, mes galime naudoti geriausias būdas laivybos it,ačiū jums! Produkto Aprašymas Kliūtis, užtvara vartai, automobilių stovėjimo barjeras, automatinė užtvara:

Funkcijos Ir Savybės:

1. Vadovo atleidimo įtaisą veikti barjerą, kai dingus elektrai

2. Barjero variklis su die-liejimo aliuminio lydinys yra aukštos sandarūs ir lengva šilumos išsklaidymo

3. Variklio aušinimo ventiliatorius, siekiant išvengti per didelio šildymo galimybė

4. Automatinis reversas kai barjeras bumas atitinka trukdo

5. Auto uždarymo realizavimas per meniu nustatymus valdymo skydelyje

6. Barjero gerai dirba su infraraudonųjų spindulių photocells, linijos detektorių, kortelių skaitytuvai, bilietų automatų, rankinis jungiklis (vielos kontrolė), ir eismo šviesos

7. RS485 Ryšio Modulis yra suderinamas

Programos:

Greitai Barjeras Vartų priima speciali mašina core, sūpynės toli bumas turėtojas ir boom. Šis barjeras vartų veikia dideliu greičiu, bet stabiliai. Važiavimo laikas apie 1 sekundę. Jis gali būti naudojamas greitkelių rinkliavos, parkavimo sistemos, gamyklos vartų, ir t.t. Techniniai Duomenys Elektroninių langelį darbo temperatūra -40 --+75 Galios 20V± 10%, 110V± 10%, 50/60 HZ Nominali galia 120W Santykinė drėgmė ≤ 90% Nuotolinio valdymo atstumas ≥ 30m Neto svoris nuo 63kg Strėlės ilgis Tiesiai strėlių≤ 6m, Lyginimo strėlių≤ 5m, du tvora strėlių≤ 4m Strėlės greitis 3, 6S

Klausimas: Kodėl verta rinktis Didelio Greičio Barjerą Vartų ?

1. Didelio Greičio Barjerą Vartų priima speciali mašina core, sūpynės toli bumas turėtojas ir boom. Šis barjeras vartų veikia dideliu greičiu, bet stabiliai. Važiavimo laikas apie 1 sekundę. Jis gali būti naudojamas greitkelių rinkliavos.

2. Didelio Greičio Barjerą Vartų naudoja sūpynės toli bumas laikiklį. Bumas yra iš savininko, kai jis nukentėjo, kuris apsaugo barjeras core ir prailginti gyvenimą barjero.

3. Didelio Greičio Barjerą Vartų naudoja pirmos kartos variklis. Ji yra stabili ir ilgą tarnavimo laiką, veiklos, veikia 3 mln. kartų. Jo korpusas yra pagamintas iš cinkuoto plieno, su 1,5 mm storio, ir dažyti, taip, kad kliūtis gali būti naudojamas durų ir lauko.

4. Barjero core yra ypatingas ir pagrindinės dalys yra aliuminio lydinio lieti. Barjero vartai bus automatiškai atvirkštinio kai bumas atitinka obstrukcija. Barjero gerai dirba su infraraudonųjų spindulių photocells, ciklo indikatoriai, bumas bus automatiškai pakilti, kai jis atitinka pėsčiųjų ir transporto priemonių. Vadovo atleidimo įtaisas gali veikti barjerą, kai dingus elektrai.

Q: Kodėl barjerą bumas būtų atidaroma automatiškai?

Prašome patikrinti, ar ribinis jungiklis yra teisingoje padėtyje; jei ne, prašome nustatyti ribinis Jungiklis. Žr. paskutinį puslapį Barjeras Vartai Vadovas. Arba galite nustatyti reguliavimo varžtas. Ir paskutinis žingsnis yra patikrinti intensyvumas pavasarį.

Q: Kas nuotolinio valdymo atstumas?

A: paprastai, dauguma 418 nuotolinio valdymo pultas gali padengti 100 metrų, tačiau ji nėra saugi ir stabili kontrolės barjeras vartus iš 100 metrų atstumu. mes rekomenduoja naudoti nuotolinio valdymo pulto per 30 metrų, arba 50 metrų.

Pasirinktiniai priedai:

linijos detektorių:

Spauskite ant nuorodos žemiau, norėdami pirkti linijos detektorių

UHF RFID:

Spauskite ant nuorodos žemiau, norėdami pirkti UHF RFID:

arba


  • Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Svoris: 65.0kg (143.30lb.)
  • Pakuotės Dydis: 110cm x 65cm x 45cm (43.31in x 25.59in x 17.72in)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai