Žymos: pleistras laido lc, optinis patch cord, fiber optic patch cord, Pigūs patch cord lc, Aukštos Kokybės optinis patch cord, Kinija fiber optic patch cord Tiekėjų.

€13.24
  • Yra sandėlyje
  • m1119


  • režimas: SM Dvipusis
  • Pluošto ilgis: 15m
  • jungtis: LC-ST
  • Skaidulų Tipas: 90/125um
  • Pluošto skersmuo: 3.0 mm
  • Modelio Numeris: JYT
  • Prekės Pavadinimas: jyttek
  • yra customed: Taip

Aprašymas

Šios greitųjų singlemode 9/125um duplex fiber optic patch kabeliai yra nutrauktas, su LC fiber optic jungtis į vieną pusę ir ST optinio tinklo jungtis kitame gale (LC-ST). Vadinamas " Lucent Jungtys, Mažai Jungčių ar Vietos Jungtys, šių snap-in jungtys paprastai yra naudojami didelio tankio ryšius ir yra suderinama su plug-and-play prietaisų, tokių kaip SFP moduliai ir XFP siųstuvai-imtuvai. Tiesiai Patarimas ("ST") jungtys panaudoti kaištiniai stiliaus sankabos tipas, leidžiančios paprastai twist-on " ir " twist-off montavimas.

Mūsų platų pluošto pleistras kabeliai yra nutraukta su state-of-the-art jungtys ir galima bet derinys ST, SC, LC ir MTRJ su PC, UPC ar APC lenkijos tipų susitikti savo standartą arba vartotojo konfigūracijos. Mūsų pluošto džemperiai buvo geometriškai patikrinta su interferometrai ir išbandytas su automatizuota įterpties nuostoliai ir svarstymų, bandymo įranga, siekiant užtikrinti išskirtinės savybės.

Transportas:

1. Organizuojame siuntos nuo pirmadienio iki penktadienio. Laivybos apima pakavimo ir tvarkymo mokesčiai.

2. Tai trunka maždaug 30-40 dienų (JAV, CA, AU). Kitose šalyse 40-60 darbo dienų, tiksli pristatymo trukmė priklauso nuo pašto procesą.

3. , Jei jums nereikia gauti savo laimėjimo prekę (s) per 30 darbo dienų, prašome palikti žinutę arba E-mail kreipkitės į mus, mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas su jumis.

Atsiliepimai:

1. Mes automatiškai palikti teigiamą atsiliepimą kiekvienam pirkėjui, siekiant užbaigti sandorį.

2. Mes išlaikyti aukštą standartų siekimas 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus mums.

3. Geras bendravimas gali išspręsti visas problemas, jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis, mes operatyviai spręsti problemas, išgyveni

Apmokėjimas:

1.mes priimame Alipay ,Mes priimame per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio Deponavimo.

2.Mokėjimas turi būti atliktas saugus mokėjimo procesorius, sąlyginio Deponavimo.

3.Jei negalite patikrinti iš karto po beveik,palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas

4.Mes tik laivas Alipress patvirtino adresą.

Grįžti:

1.Mes siekiame 100% pasitenkinimo.

2.Mes garantuojame, kad prekės jums įsigyti prekę mes čia aprašyta ,ir yra aprašyta būklė.

3.Jei prekės atvyksta ir nėra taip, kaip aprašyta, prašome susisiekti su mumis grąžinti elementą keistis.

4.Grįžti negali būti priimtas dėl kitų priežasčių.

5.Prašome pranešti per 3 dienas, ir grįžti į mus per 7 dienas nuo gauto data keistis.


  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
  • Pakuotės Svoris: 0.3kg (0.66lb.)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai