Žymos: valdyba valdyba, komplektas komplektai, valdybos rinkinys, Pigūs taryba valdyba, Aukštos Kokybės komplektas komplektai, Kinija valdybos rinkinys Tiekėjų.

€239.15
  • Yra sandėlyje
  • m16708


  • Rūšis: Išorinis
  • Prekės Pavadinimas: KEFU
  • Perdavimo Sparta: .
  • Tipas: Belaidžio

WSN2530DK Contiki/6Lowpan Plėtros Suite"

Pastaba: WSN2530DK kūrimo rinkinys, atnaujintas į naujausią Contiki 3, ir ji buvo optimizuotas du kartus ant oficialus kodas, užima mažiau išteklių ir geriau stabilumo, ir pridėti naujų funkcijų, vadovėliai ir eksperimentų. Prašome atkreipti dėmesį ir paramą.

Tikslas: veido 6Lowpan standartinis terminas ir "Google", "Cisco" ir kiti gigantai naudojamos skatinimo ir taikymo IPv6/6Lowpan pagreitis vidaus, lauko tinklų, iotdev.net kaip viena iš pirmųjų ir labiausiai profesionalių 6Lowpan technologijų platforma, didelę atsakomybę, mes teikiame specialus pasiūlymas į komplektą. Siekiant sumažinti mokymosi ribą, mokslo darbuotojai ir inžinieriai, ir pasipildyti degalų daiktų Interneto Kinija!

Specialus priminimas: mūsų bendrovė pristato 6Lowpan į IPv4 Ethernet maršrutizatorius / gateway 6Router, Jis yra naudojamas su šiuo kūrimo rinkinį. Realizavimas 6Lowpan prieiga prie Interneto yra labai padėti į gilų supratimą apie visą sistemą. 6Router poreikius kitam pirkimui, nuoroda: punktas ----------------------. Daugelis klientų nusipirkau WSN2530DK kūrimo rinkinį ir nustatė, kad jie pamiršo, pirkti 6router. Jie turėjo atpirkti, atliekų express mokestį ir laiko, todėl ypatingas dėmesys buvo kreipiamas į tai. Vienas trumpas įvadas

6Lowpan yra IPv6 per Mažos galios belaidžio Asmeninės Zonos Tinklų acronym, yra standartinė sistema, daiktai, pagaminti pagal IETF, jos fizinis lygmuo ir MAC sluoksniu naudojant 80Two15.4 standartiniai, tinkle sluoksniu naudojant IPv6, ir sukurta speciali RPL tinklo maršrutizavimo protokolas, transporto sluoksniu naudojant UDP, taikymo sluoksnis su mažos pridėtinės CoAP. Paprasčiausiai kalbant, 6Lowpan sistema yra komplektas panašus į Zigbee tinklo technologija, Zigbee gali būti naudojamas srityje 6Lowpan gali būti naudojami, tačiau 6Lowpan IPv6 turi daug privalumų, įskaitant didelius adresų erdvę, ir TCP/IP tinklo, kad pasiekti besiūliai integracija, " end-to-end pristatymo duomenis, ir ji yra lengvai konvertuoti ir HTTP kad tai lengva integruoti į Internetą, atviras protokolas, be patento mokesčius. 6Lowpan patvirtino ISA 100.11 a, ETSI M2M, Zigbee SEP2.0 ir kitus standartus. Tikėtina, kad TCP/IP taps de facto standartas srityje, Internetas dalykų, pavyzdžiui, TCP/IP tapti de facto standartas Internete. "Cisco", IBM, Honywell, TI, NXP ir daug kitų start-ups, pvz., Thingsqaure, priėmė 6Lowpan technologijų plėtoti susijusių žetonų, protokolo kamino, tarpinės ir taikymo sistema, ir palaipsniui tapo tendencija pramonės plėtros. 6Lowpan technologija gali būti plačiai naudojami Belaidžio ryšio skaitiklio rodmenų, protingų namų, pramonės stebėsenos, pažangiųjų tinklų, belaidžių vietą, šalčio grandinės logistikos, vamzdžių tinklo stebėjimo, aliejus, lauko stebėjimo, gatvės žibintas stebėjimas, pastato energijos vartojimo efektyvumo stebėsenos, aktyvūs RDA, žemės ūkio daiktų Internetas, akvakultūros / akvakultūra, mano stebėsenos personalo padėtis ir kitose srityse. Jis turi plačią taikymo perspektyva.

Mokslinių tyrimų 6Lowpan vis dar yra savo ankstyvojoje stadijoje, keletą susijusių mokslinių tyrimų, dokumentų ir medžiagos, užsienio lietuvių duomenis, arba IETF standartas per trumpą laiką sunku suprasti, tinklo duomenys, surinkti dauguma yra išsibarstę, nepatogus ir pasenęs, kad trūksta sistemingos santrauka pradžioje mokslininkams kilo daug sunkumų, daug žmonių, po trumpo po galutinio kartą bando mesti. Kaip vystymosi tendencijos 6Lowpan technologija, ir Contiki sistemą, siekiant nustatyti, protokolai, yra modulinė, lengvai, stabilių rezultatų, daugelis kūrėjai, atnaujinimas, greitis ir kitos savybės, ji yra būtina, taip pat labai vertas skatinimas Kinijoje, skatinti vidaus mokslininkams įvaldyti technologijas, ir yra plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose. Pagal tai, IOTDEV forumas pradėjo profesionalaus Contiki IPv6/6Lowpan suite WSN2530DK, atviro kodo ir vadovėliai, profesinė techninė parama, suvokti 6Lowpan technologiją, siekiant padėti atitinkamų tyrimų įvesti srityje, inžinieriai, mokytojai ir mokiniai, ir "hands-on" įgyvendinimo 6Lowpan tinklo.

WSN2530DK yra TI CC2530 chip plėtros Contiki IPv6/6Lowpan profesinės kūrimo rinkinys, dirbantis 2.4 GHz ISM band, IAR EW8051 integruota kūrimo aplinka Windows, suteikė transplantacijos Contiki šaltinio kodas, vairuotojo kodą ir protokolo kamino, teikti ultra multi mėginio kodą ir išsamius dokumentus, ir nuolat skelbti naujausią Contiki kodą. Teikti profesinio techninio palaikymo ir klientų aptarnavimo, yra geriausias pasirinkimas mokymosi 6Lowpan. 2. Pagrindinė pranašumas

WSN2530DK pagrindiniai privalumai Plėtros Suite":


  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
  • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai