Žymos: poe switch, poe galia, poe poe, Pigūs poe switch, Aukštos Kokybės poe galia, Kinija poe poe Tiekėjų.

€149.01
  • Yra sandėlyje
  • m22408


  • poe galia: 25.5 W
  • Standartas: IEEE802.3at
  • Įėjimo galia: 48VDC(48~60V DC)
  • Perdavimo atstumas: 20KM
  • jungtis: 1xRJ45, 1xSFP
  • Modelio Numeris: LNK-GYP001G-SFP
  • Prekės Pavadinimas: cne-lnk
  • Bangos ilgis: 850nm, 1310nm, 1550nm
  • Įrengimas: DIN-Rail montavimas ir tvirtinimas prie Sienos
  • Garantija: 5 metų
  • Duomenų Perdavimo Sparta: 10/100/1000Mbps
  • Skaidulų Tipas: SM

10/100/1000Mbps, IEEE802.3at, POE+ galia: 25.5 W, SFP Lizdas, Pramonės PoE Switch

Modelis: LNK-GYP001G Serija

Apžvalga

LNK-GYP001G serijos Gigabit Industrial Ethernet-į-pluošto media konverteriai pateikti Ethernet media konvertavimo iš 10/100/1000BaseT(X), kad 1000BaseFX (su FC, SC, ST, ar SFP jungtys). Šie keitikliai yra clasSsified, kaip energijos šaltinio įrangos (PSE), ir kai naudojamas šis būdas pateikti iki 15.4 w IEEE 802.3 af (arba 25.5 w IEEE 802.3 ne) atitinka varikliniai įtaisai (Pd), panaikinant poreikį papildomų laidų. "LNK-GYP001 keitikliai paremti IEEE 802.3/802.3 u/802.3 x 10/100/1000M, full/half-duplex, ir MDI/MDI-X, auto jutimo, teikiant išbaigtas sprendimas jūsų industrial Ethernet tinklo. Be to, įmontuota relė įspėjimo funkciją įspėjimai tinklo inžinierių, kai elektros gedimai arba uosto pertraukos atsirasti.

Savybės Atitinka PEE 802.3 10Base-T,IEEE802.3u ,100Base-TX/FX, 1000Base-TX/FX Pateikti singlemode /multimode optinis uosto ir 10/100/1000M RJ45 port, parama Full/half duplex režimas ir auto MDI/MDI-X jungtis Atitinka IEEE 802.3 af/ne, teikti maitinimo IP kameros per Ethernet Dinaminis LED indikatorius, rodyti esamą veiklos būklę, teikiant paprasta darbo sąlygos ir patarimai Priimti IEEE 802.3 x Standartas full-duplex srauto kontrolė ,su standartine dvipusis Priešslėgis srauto kontrolė -40C iki 80C darbinės temperatūros diapazonas skirtas pramonės reikmėms. IP40 apsauga, Aliuminio Lydinio

Techniniai Indeksai

Parametras

Specifikacijos

Standartas

IEEE 802.3 už 10Base-T

IEEE 802.3 u 100Base-TX ir 100Base-FX (Fast-Ethernet)

IEE802.3z už 1000BASE-\\SX/LX(Gigabit-Ethernet)

IEEE 802.3 x Srauto kontrolė

IEEE 802.3 af PoE specifikacija (iki 15.4 W vienam uosto P. S. E.)

IEEE 802.3 ne PoE specifikacija (iki 25,5 W vienam uosto P. S. E.)

RJ45 Port

1 x 10/100/1000Base-T, Auto-derybos, Full/Half Duplex, Auto MDI/MDIX, vario kabelis cat5 su veikimo atstumas yra mažiau nei 100 metrų.

Pluošto Uostuose

1x1000Base-FX uostų (SC/ST/FC/LC/SFP jungtis, pasirenkama)

Dėžė

Vytos poros: 100M (Standartinis CAT5/CAT5e kabelį)

Multi-mode fiber: 850nm, 550m

Vienos rūšies pluošto: 1310nm, 20/40/60Km

1550nm, 20/40/60/80/100/120Km

Bangos ilgis

850nm, 1310nm, 1550nm

Galia Įvesties funkcijos

Įėjimo Įtampa: 48V DC (46~50VDC) ,Perteklinė galia

Perkrovos Srovės Apsaugos

Paramos dviguba galia atsarginę

Remti dual galios signalo įėjimas

Ryšys: 6 pin terminalas

Aplinkos Apribojimai

Darbinė Temperatūra: -40C iki +80C

Saugojimo Temperatūra: nuo-45C iki +85C

Santykinė Drėgmė: 5% - 95% (be kondensato)

Mechaninė Aspektas

Matmenys: 61 x 120 x 140 mm

Namo Apsauga: apsauga IP40, Aliuminio Lydinio

Montavimas: DIN-Rail arba tvirtinimas prie sienos

Svoris: 730g

Patvirtinimai

EMI: FCC 15 Dalies B Poskyris Klasė A,EN 55022 A Klasės

EMS:

• EN61000-4-2 (ESD) , Lygis 3

• EN61000-4-3 " (RS) , Lygis 3

• EN61000-4-4 (ELP) , Lygis 3

• EN61000-4-5 (Viršįtampių), Lygis 3

• EN61000-4-6 (CS) , Lygis 3

• EN61000-4-8, 3 Lygio

Šoko: IEC 60068-2-27

Laisvas Kritimas: IEC 60068-2-32

Vibracija: IEC 60068-2-6

Kontaktinė Informacija:

Kontaktinis Asmuo: Lydia Li

Skype: elinkchina003

Minia: +86 139 2652 2845(WhatsApp)

Tel.: +86 755 83128674


  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 20cm (5.91in x 3.94in x 7.87in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 1.5kg (3.31lb.)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai