Žymos: jungiklis jungiklis, jungiklis normaliai uždaras, magnetinis jungiklis, Pigūs jungiklis jungiklis, Aukštos Kokybės jungiklis normaliai uždaras, Kinijos pereiti magnetinio Tiekėjų.

€23.18
  • Yra sandėlyje
  • m49146


  • sertifikavimo: CCC,RoHS
  • Jungiklio Tipas: reed switch
  • Elemento Tipas: Jungikliai

Nendrių principas:

Sausų nendrių vamzdis vadinamas sausas liežuvis nendrių vamzdis, adresatą pasyvus elektroninio jungiklio elementas, turi paprastą struktūrą, šlapimo kiekį, valdymo ir kitų privalumų, jo apvalkalas yra paprastai uždaromos stiklo vamzdžių ir vamzdelių yra įrengtos dvi geležies elastinga nendrių plokštes, pripildymo inertinių dujų su metalo rodis. Paprastai, stiklinis vamzdelis du yra pagamintas iš specialios medžiagos yra atskirta nuo nendrių. Kai magnetinė medžiaga, netoli stiklinis vamzdelis, pagal veiksmų magnetinio lauko linijos, du nendrės vidinio vamzdžio yra magnetized susisiekti pritraukti vienas kitą, nendrių bus apjungti, mazgai yra prijungtas prie grandinės ryšį. Išorės magnetinės jėgos dingsta, du nendrės atskirtas dėl savo tamprumo linija, taip pat yra skaldytų. Todėl, kaip naudoti magnetinio lauko signalą į valdymo grandinę įjungti prietaisą, sausų nendrių vamzdis gali kaip jutiklis, skaičiavimo, ribos ir pan. (saugumo sistema yra daugiausia naudojami priimant Menci, langų magnetinis), ir yra taip pat plačiai naudojamas įvairių ryšių prietaisus.

Savybės ir paskirtis:

1, sausų nendrių vamzdžio turi privalumų, kompaktiška konstrukcija, lengvas, gali būti įdiegta per itin mažai vietos, tinka miniatiūrizuoti įranga.

2, sausų nendrių vamzdis jungiklis komponentai yra hermetiškos inertinių dujų atmosferoje, visada neturi sąlyčio su išorės aplinka, paslauga gyvenimą.

3, slankiojantis elementas nėra naudojamas sausas liežuvis nendrių vamzdis, nebus rodomas, todėl visi metalo skilimo metalo nuovargis reiškinys, užtikrinti, kad tai ne riba, ir tarnavimo mašina.

4, magnetinio nendrių perjungti į mobiliuosius telefonus, programa, kontroliuojamų jungikliai, kopijavimo aparatai, skalbimo mašinos, šaldytuvai, kamera, dezinfekcijos spinta, Menci, langas, magnetinė, elektromagnetinė relė, elektroninės svėrimo aparatai, skysčio lygio matuoklis, dujų skaitiklių, vandens skaitiklių ir t.t. buvo labai gera programa.

Nendrių pastabos:

1, smulkinti arba lenkimo sausų nendrių vamzdis, pagrindinis koja turi ypač atsargiai, taip, kad nesukeltų nereikalingo streso ir padaryti stiklo metalo plomba pažeista. Tinkamas tvirtinimo įrankiai turi būti naudojami.

2, temperatūrą ir ilgą veikimo laiką gali sukelti žalą į stiklo, metalo, plomba (krekingo, nuotėkio ir kt.), ir todėl turi būti greitas ir patikimas, suvirinimo technologija (procesas). Siūlomi suvirinimo sąlygos yra: 280 iki 300 laipsnių C, 250-300 laipsnių C


  • Pakuotės Svoris: 0.1kg (0.22lb.)
  • Įrenginio Tipas: daug (100 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 13cm x 8cm x 9cm (5.12in x 3.15in x 3.54in)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai