Žymos: Priemonė, Dalys Ir Priedai, Pigūs Priemonė, Dalys Ir Priedai, Ethernet NANO W5100 Ethernet Shield LAN Tinklo Modulis, "Micro SD" Parama TCP, UDP, Dėl minėto sprendimo Arduino V3.0 R3 UNO MEGA 2560 VIENAS.

€7.04
  • Yra sandėlyje
  • m5227


  • OEM: diymore
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Elektros
  • Modelio Numeris: 010564
  • Prekės Pavadinimas: diymore

Tai add-on modulis leidžia jums prijungti Ard Nano prie interneto. Galite gauti visą naudą naudojant Ard Nano. Jis yra pilnai sukomplektuoti, su ilgu pin antraštes, todėl jums nereikia turi pirkti ir lydmetalis antraštes atskirai. jūs gaunate tą patį didina išmokas kaip Ard skydai ir galite naudoti tą patį kodą.

Jis yra pagrįstas Wiznet W5100 Ethernet " tinklo lusto, kuriuos tinklo (IP) kamino pajėgi tiek TCP ir UDP. Naudokite Eterneto biblioteka rašyti eskizai, kurie prijungti prie interneto, naudojant add-on modulis.

ETHERNET-NANO prisijungia prie Ard Nano naudojant moteris ilgai wire-wrap antraštes, kurios išplėsti per lentą breadboard ryšius. Tai apsaugo pin išdėstymas sveika, ir leidžia kitą add-on modulis turi būti sukrauti ant viršaus ar apačios.

Micro-SD kortelės lizdas gali būti naudojamas saugoti failus, aptarnaujančių virš tinklo. Ji yra suderinama su Ethernet biblioteka Ard 0022, ir vėliau. SD kortelės biblioteka yra įtrauktas į standartinį Ard platinimo.

Ard Nano bendrauja su ir W5100 ir "MicroSD" kortelę naudojant SPI autobusu. Tai yra skaitmeninis, segtukai, 11, 12 ir 13 d. Nano. Pin 10 naudojamas pasirinkite W5100 ir pin 4 yra naudojamos "MicroSD" kortelės. Šie smeigtukai, negali būti naudojami kaip Bendros Paskirties Įėjimų/Išėjimų(GPIO).

Atkreipkite dėmesį, kad, nes W5100 ir "MicroSD" kortelės dalintis SPI autobusu, tik vienas gali būti aktyvios vienu metu. Jei jūs naudojate tiek išoriniai įrenginiai savo programą, tai turėtų būti pasirūpinta atitinkamas bibliotekas. Jei jūs naudojate vieną iš periferinės savo programą, tačiau, jums reikia aiškiai nežymėtumėte. Norėdami tai padaryti su "MicroSD" kortelę, nustatyti pin 4 galia ir rašyti aukšta, kad ji. Už W5100, nustatyti skaitmeninių pin 10 kaip didelės išėjimo galios.

ETHERNET-NANO suteikia standartinį RJ45 ethernet lizdą.

Pakuotė:

1 x NANO W5100 Ethernet Shield Tinklo Plėtros Valdybos Arduino Nano V3.0 VIRŠŲ


  • Pakuotės Svoris: 0.01kg (0.02lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai