Žymos: pleistras laido, optinis optinis kabelis, 10m kabelis, Pigūs patch cord, Aukštos Kokybės optinė optinis kabelis, Kinija 10m kabelis Tiekėjų.

€7.45
  • Yra sandėlyje
  • m659


  • Pardavimo pakuotė: 2vnt/pak
  • Kabelio Spalva: Geltona
  • Tipas: Ilgiklis
  • Prekės Pavadinimas: SHUN SHENG
  • Kabelio ilgis: 1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 6m, 7m, 8m, 9m, 10m
  • kabelio tipas: Dvipusis
  • Pluošto Klasė: Singlemode OS2
  • Jungtis Vnt: 4
  • Produktų Statusas: Sandėlyje
  • Modelio Numeris: FCA-SCSC-SMD
  • Pakuotė: Taip

Mes esame parduoti čia: 2vnt / pak

PK SC duplex Singlemode OS2

Pluošto klasė: OS2 Singlemode 9/125µ

Kabelio tipas: Duplex (2x šerdys + 2x SC jungtis + 2x SC jungtis)

Įterpties nuostoliai:

Grįžti nuostolių: > 50 dB

Lenkų tipas: PC

Kabelio spalva: Geltona

Kabelio striukė: LSZH, kabelio diametras 3.0 mm

Pakuotė: Linkway maišelis su aplinkosaugos ¾enklelis ir bandymo ataskaitos

Kabelio Ilgis: 1m ~ 10m

Mes garantuojame kokybę yra pagrindas, ant Telekomunikacijų Pirmos Klasės:

Pluošto kabelio mes naudojame iš pradžių nuo: Corning (JAV), YOFC (Kinija)

Pluoštas jungtis rėmelis mes naudojame kilęs iš Japonijos: Užsispyręs

Kabelio medžiagos yra LSZH vardinė acc. IEC 60332-3

Visos medžiagos yra atitinkantys RoHS & PASIEKTI

100% įterpties nuostoliai, grįžti praradimas bandymo ataskaitą, 3D trikdžių bandymas neprivalomas


  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 3cm (7.87in x 5.91in x 1.18in)
  • Įrenginio Tipas: Pakuotė
  • Pakuotės Svoris: 0.22kg (0.49lb.)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai