Žymos: ženklinimas lazeriu, Pigūs ženklinimas lazeriu, Guangzhou gamintojams tiekti didelius kiekius lazerinio ženklinimo ir lazerio kovos su padirbtų prekių ženklų laser kainų nuolaidų mes.

€72.85
 • Yra sandėlyje
 • m8954


 • Stilius: Modernus
 • Modelis: 3D Lipdukas
 • Scenarijus: Jungiklis
 • Klasifikacija: Baldai Lipdukai
 • Modelio Numeris: Lipdukas
 • Medžiaga: Plastikiniai
 • Anti fake būdas: Anti fake telefono ryšio interneto svetainėje
 • Apdorojimo pritaikymas savo reikmėms: Taip
 • Specifikacija: Multi-piece Package
 • Temos: Modelis

Laiško bendrovė pristatė

Guangzhou miesto raidę kovos su klastojimu technology Co., Ltd. yra suteikti profesionalią kodas saugumo labels, lazerinio anti-suklastotų etikečių, saugumo labels, lipnios etiketes, saugumo Cuanhuo etiketės, užrašų nuo klastojimo, anti-padirbti bilietai, scratch cards, iš anksto apmokėtos kortelės, spausdinimo ir apsaugos nuo klaidingų ir stabdžių Cuanhuo susivienijimo nariai neatsiejama sistemos, įmonių aptarnavimo linija kovos su klastojimu (anti-R & D) platforma, ir narkotikų kodai sistemos bendro sprendimo aukštųjų kovos su klastojimu technologijos verslininkystės skatinimo apdovanojimų. Bendrovė nuo diversifikuoti kovos su klastojimu tyrimo sistemos profesinės kovos su klastojimu prekių bėga prevencijos sistema, sudėtinė sistema; etiketėje vadovas žymėjimas: automatinis ženklinimo, kodavimo; nuo narkotikų kodas rankinis žymėjimas automatiškai Fuma, automatinis žymėjimas. Ne tik unikalus programinės įrangos stiprumą, bet taip pat turi galimybę teikti techninę paramą gamybos integruotus sprendimus.

Verslo sritis

Anti-suklastotų etikečių: kodas saugumo labels, lazerinio anti-suklastotų etikečių, saugumo linija anti-suklastotų etikečių, kintamos temperatūros kovos su klastojimu etiketės, lašas vandens apsaugos etiketės, liuminescencinės anti-suklastotų etikečių, miniatiūrinės tekstas kovos su klastojimu etiketės, lipnios etiketės, žymeklį anti-suklastota kortele, pažymi, saugumo, kovos su klastojimu sąskaitą, anti-padirbti bilietai, grandymo scratch cards, papildymo korteles, 3D lazeris, etiketės, stereoskopinis efektas lazeris, labels, lazerinio atidaryta palikti žodis anti-suklastotų etikečių, lazerio atskleisti kairėje kodas anti-suklastotų etikečių, poveikį lazerio dega anti-suklastotų etikečių, holografinis litografijos anti-suklastotų etikečių, molinis užrakinimo slaptažodžio anti-suklastotų etikečių, rainbow light anti-suklastotų etikečių ir pan.

Aparatūros serija: spurts kodas mašina, etikečių klijavimo mašinos, pramoninės brūkšninių kodų spausdintuvas, scan ginklai, balso kortelę, SMS katė, didelio tankio ir didelio greičio brūkšninių kodų skeneriai, duomenų kaupimo ir pan.

Programinė įranga: saugos kodo sistema, apsaugos stabdžių Cuanhuo programinė įranga, įmonių aptarnavimo linija kovos su klastojimu (anti-R & D) platformos narių neatsiejama programinę įrangą, įmonės skaitmeninių paslaugų platforma, nariai neatsiejama ir skatinimo sistemos ir pan.

Radžio anti fake ženklas:

Guangzhou profesinės gamintojai pateikia kovos su klastojimu etiketės, saugos linija, labels, lazerinio anti-suklastotų etikečių, Aere popieriaus etiketė, drabužius apsaugos žymeklį, odos apsaugos žymeklį, saugumo stabdžių Cuanhuo ženklas, neatsiejama saugumo ženklus, kovos su klastojimu laimėti ženklas ir pan. Kokybės užtikrinimo, protinga kaina. Sveiki atvykę į paklausti: 15384409110 Miss Li

Mūsų laišką saugumo atstovas saugumo pramonės įmonių, mūsų siekimas yra raidė etiketės, visur!". Šiuo metu mūsų bendradarbiavimą visoje įmonių ir net daugeliu užsienio įmonių abiejose Changjiang Upės, taip pat su mūsų užsakymą žymes. Priežastis yra ta, kad mes siūlome klientams yra labai realus, niekada kotiruojamos nominalprice! Remiantis žemos kainos, mūsų produktų kokybę nuolat reikalavo high-end linija. Žmogui būdingas klysta, kai mes darome klaidą, mes turime drąsos imtis atsakomybės, yra nuostolių klientams spręsti klausimą sąskaita, nes "laiške, žaisti!" Kaip ilgai, kaip jūs yra pasirengę dirbti su mumis, kad bendradarbiavimas saugumo srityje, ji bus ilgalaikį bendradarbiavimą! Guangzhou laišką anti fake Technology Co., Ltd.

Užsakymas telefonu: 15384409110 Miss Li

Faksas: 81933089

Q:Q 2853507059

Micro signalas: ppy0806

URL: dianmafangwei.com/

Įmonė: Guangdžou miesto laiško Saugumo Technology Co., Ltd.

Adresas: Guangdžou miesto Zhongshan Road aštuonių vaivorykštės Gatvė Nr. 40-48, B pastatą, Patalpą, 401 Lai Karalius


 • Pakuotės Dydis: 8cm x 8cm x 8cm (3.15in x 3.15in x 3.15in)
 • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)
 • Įrenginio Tipas: daug (10000 vnt/lot)

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai